آنری: دوست دارم مربی آرسنال شوم + مکزیک رکورد دار گردشگری در سال 2017 – صدا نت

ورزش سه: آرسنال امشب در فینال جام اتحادیه 3-0 مغلوب منچسترسیتی شد تا بار دیگر انتقادها از ونگر شدت بگیرد. به ویژه اینکه این تیم در لیگ برتر هم 10 امتیاز با رتبه چهارم جدول فاصله دارد و ممکن است برای دومین فصل پیاپی لیگ قهرمانان را از دست بدهند
اما نمی توانم در مورد آن صحبت کنم، زیرا برای کسی که هنوز این مسئولیت را برعهده دارد، احترام قائل هستم و همین طور برای کاری که در حال حاضر برای تیم ملی بلژیک انجام می دهم.”

او به اسکای اسپورتس گفت:” نشستن روی نیمکت آرسنال به عنوان مربی برای من مانند یک رویاست. به این پست علاقه مندم؟ بله. چه کسی نیست؟

آنری: دوست دارم مربی آرسنال شوم

بسیاری از هواداران آرسنال خواهان جدایی این مربی فرانسوی هستند و اکنون آنری برای نشستن روی نیمکت توپچی ها بعد از جدایی مربی سابقش اظهار تمایل کرد.

ورزش سه: آرسنال امشب در فینال جام اتحادیه 3-0 مغلوب منچسترسیتی شد تا بار دیگر انتقادها از ونگر شدت بگیرد. به ویژه اینکه این تیم در لیگ برتر هم 10 امتیاز با رتبه چهارم جدول فاصله دارد و ممکن است برای دومین فصل پیاپی لیگ قهرمانان را از دست بدهند.

——————-

مقامات گردشگری مکزیک طی یک بیانیه اعلام کردند: با توجه به شمار افرادی که از کشورهای دیگر برای بازدید و گردشگری به مکزیک سفر کرده اند، این کشور در سال 2017 رکورددار گردشگری بوده است
مقام ارشد حوزه گردشگری مکزیک در نشست خبری به خبرنگاران اعلام کرد: در سال 2017، 39 میلیون و 300 هزار مسافر از مکزیک دیدن کرده اند که این تعداد به نسبت سال 2016، 12 درصد رشد داشته است. 

سخنگوی وزیر گردشگری نیز با بیان اینکه باید باز هم در توسعه صنعت گردشگری این کشور گام های مثبت برداشته شود، اظهار داشت: امروزه، 10 میلیون نفر از مردم مکزیک از طریق درآمد حاصل از گردشگری زندگی خود را می گذرانند. 

مقامات گردشگری مکزیک طی یک بیانیه اعلام کردند: با توجه به شمار افرادی که از کشورهای دیگر برای بازدید و گردشگری به مکزیک سفر کرده اند، این کشور در سال 2017 رکورددار گردشگری بوده است.

وزیر گردشگری مکزیک در پایان گفت: بخش گردشگری مکزیک، پیشرفت بی سابقه ای در توسعه ارائه یک توریسم مدرن، رقابتی و سازگار با محیط زیست را در سال 2017 تجربه کرده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری فارس » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

آمار و ارقام موجود نشان می دهد، از سال 2012، تولید ناخالص داخلی مکزیک به طور متوسط 2.5 درصد در سال افزایش یافته است.

وزیر گردشگری مکزیک می گوید: «پس از صنعت خودرو، گردشگری مهم ترین راه درآمدزایی مکزیک است».

براساس داده های موجود، در سال 2017، مکزیک بیش از 21 میلیارد و 300 میلیون دلار از طریق گردشگری درآمدزایی کرده است؛ این رقم به نسبت سال 2016 با حدود 8 درصد رشد مواجه بوده است. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *